خانه سالمندان لاکچری در تهران: بهترین مرکز پرستاری از سالمند

خانه سالمندان لاکچری در تهران

سالمندان به دلیل زوال عقل، مسائل عفونت و مشکلات مراقبت اساسی، نیاز به مراقبت جامع دارند. برای خانواده‌هایی که به دنبال مراقبت‌ها و امکانات فوق‌العاده در خانه سالمندان هستند، برخی از خانه‌های سالمندان مجلل می‌توانند گزینه خوبی باشند. خانه‌های سالمندان مجلل با دیگر خانه‌های سالمندان تفاوت دارند زیرا نه تنها ظاهر بهتری دارند. بلکه آن‎‌ها مراقبت برتر را ارائه می‌دهند.

در این مراکز پزشک متخصص به صورت روزانه سالمندان را ملاقات کرده و شرایط جسمی ایشان را بررسی می‌کند. سالمندان در این مراکز می‌توانند اتاق خصوصی و پرستار اختصاصی داشته باشند. در مراکز خانه سالمندان لاکچری در تهران، خدماتی نظیر آب‌درمانی،‌ ماساژ درمانی و فیزیوتراپی نیز به سالمندان عزیز ارائه می‌گردد. علاوه بر این موارد، در این مراکز خدمات پاراکلینیکی همچون آزمایش های ماهیانه با استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته نیز برای راحتی سالمندان وجود دارد.

مراکز خانه سالمندان لاکچری چه تفاوتی با مراکز خانه سالمندان معمولی دارند؟


مراکز خانه سالمندان لاکچری چه تفاوتی با مراکز خانه سالمندان معمولی دارند

 خانه‌های سالمندان مجلل خدمات پرستاری 24 ساعته را ارائه می‌دهند. هر رزیدنت یک برنامه مراقبت جامع برای پشتیبانی از تمام نیازهای پزشکی خود دارد تا اطمینان حاصل کند که یک فرد خوب زندگی می‌کند و تمام حمایت‌ها و مراقبت‌ها همیشه در دسترس دارد.

نسبت بالاتر پرسنل به ساکن

خانه های سالمندان لوکس نسبت پرسنل بیشتری نسبت به ساکنان دارند. کارکنان تقریباً در همه موارد برای مراقبت بهتر در دسترس هستند. اگر عزیز شما به یک کمک یا پرستار نیاز دارد، آن‌ها مجبور نخواهند بود که مدت زیادی منتظر پاسخ باشند. در خانه‌های سالمندان دیگر، کارکنان ممکن است به طور همزمان از بسیاری از ساکنان مراقبت کنند.

مراقبت تخصصی برای تعدادی از بیماری‌ها

مراقبت تخصصی برای تعدادی از بیماری‌ها

اگر یکی از عزیزان شما اخیراً به بیماری‌هایی مانند زوال عقل، ام اس یا سرطان مبتلا شده است که با گذشت زمان بدتر می‌شود، خانه مراقبت‌های لوکس گزینه خوبی است زیرا آن‌ها برای ارائه سطح مراقبت بالا آماده هستند. اگر وضعیت سلامتی آن‌ها بدترین حالت را پیدا کند، پرستاران و همچنین مراقبین آموزش دیده خاص مورد نیاز است.

فعالیت برای تحریک ذهنی روزانه

علاوه بر مراقبت‌های تخصصی که ارائه می‌شود، چندین فعالیت دیگر در این خانه‌های مراقبت می‌تواند تحریک ذهنی برای ساکنان ساکن در آنجا فراهم کند. این سالن‌ها دارای سینما و کتابخانه و … است. خانه‌های مراقبت لوکس بسیاری وجود دارند که می‌توانند بهترین کیفیت زندگی را برای آنها فراهم کنند و به آنها فعالیت‌هایی می‌دهند که می‌توانند با سایر ساکنان یا خانواده‌شان هنگام بازدید انجام دهند.

فناوری برای بهبود سطح مراقبت

با بالابرها، تخت‌های قابل تنظیم و تعدادی از عناصر دیگر که برای کمک به کارکنان در ارائه بهترین سطح مراقبت استفاده می‌شوند، سالمندان بدون در نظر گرفتن شرایط یا بیماری‌هایی که دارند، بهترین سطح مراقبت را دریافت می‌کنند.

امکانات درمانی مدرن

امکانات درمانی مدرن

خانه‌های سالمندان مجلل دارای سالن‌های بدنسازی و کاردرمانی پیشرفته هستند تا به ساکنین خود خدمات درمانی ارائه دهند.

با بهره‌گیری از خدمات واحد فیزیوتراپی و کاردرمانی برای سالمندان عزیز می‌توان از بروز خطراتی همچون  زمین خوردن سالمند و شکستگی لگن در ایشان جلوگیری کرد.

تمیز کردن و کنترل بهتر عفونت

متأسفانه، یک خانه سالمندان مجلل به احتمال زیاد تمیزتر از خانه‌‌های دیگر است. بیشتر این امر به دلیل کمبود نیروی انسانی در سایر خانه‌های سالمندان است که نظافت معمول را دشوار می‌کند.

علاوه بر این، باید انتظار داشته باشید که پروتکل‌های کنترل عفونت و ایمنی در اولویت یک خانه سالمندان لوکس باشد. نظافت باید در اولویت همه خانه‌های سالمندان در سراسر کشور باشند، اما متأسفانه همیشه اینطور نیست. حتی یک خانه سالمندان که در ظاهر خوب به نظر می‌رسد ممکن است سابقه خوبی در کنترل عفونت نداشته باشد.

هر فرد مبتلا به زوال عقل، ترجیحات و تجربیات و نیازهای متفاوتی دارد. تیم‌های بین‌حرفه‌ای ما در آسایشگاه نگار، به‌طور خاص در زمینه مراقبت و مدیریت زوال عقل آموزش دیده‌اند تا مراقبت مناسبی را برای نیازهای بالینی اجتماعی و عاطفی شما ارائه دهند.

به منظور اطلاعات بیشتر در این خصوص، نگهداری و پرستاری از سالمند مبتلا به دمانس را مطالعه کنید.

خانه‌های سالمندان لوکس معمولاً چه امکاناتی را ارائه می‌دهند؟


خانه‌های سالمندان لوکس معمولاً چه امکاناتی را ارائه می‌دهندخانه‌های سالمندان لوکس می‌توانند از نظر امکاناتی که ارائه می‌دهند متفاوت باشند، اما خانه‌های مسن‌تر ممکن است نخواهند هزینه اضافه کردن امکانات اضافی را که نیاز به ساخت و ساز عمده دارند متحمل شوند. جایگزین‌های دیگر برای خانه‌های سالمندان و زندگی کمکی شامل جوامع بازنشستگی مراقبت مداوم (CCRCs) است.

طراحی لوکس

طراحی لوکس

آسایشگاه مجلل محیطی زیباست. کار با معماران، طراحان داخلی و باغبانان منظر، یک خانه سالمندان مجلل ایجاد می‌کند که در آن هر یک از اتاق‌ها حسی مجلل مانند خانه دارند.

هر اتاق خصوصی دارای حمام اختصاصی، تلویزیون، تلفن، وای فای و فضای کافی برای پذیرایی از دوستان و خانواده است. حتی اگر بخواهید می‌توانید مبلمان خود را بیاورید.

 علاوه بر اتاق‌های مجهز، یک حمام آبگرم، یک اتاق آرایشگاه و یک اتاق خواب مهمان نیز در نظر گرفته شده است. در خارج از آن فضای امن زیادی برای ساکنین و مهمانان وجود دارد تا بتوانند قدم بزنند، بنشینند، استراحت کنند و از باغ‌ها و مناظر زیبا لذت ببرند. این یک محیط جذاب برای ساکنین است که در آن تعامل اجتماعی و همراهی تشویق می‌شود و تنهایی را کاهش می‌دهد. همچنین محیطی است که خانواده و دوستان از آن استقبال می‌کنند.

مراقبت شخص محور

مراقبت شخص محور

با برنامه‌های مراقبت شخصی منحصر به فرد، نیازهای خاص هر ساکن مورد توجه قرار می‌گیرد و همه اعضای کارکنان علایق و ترجیحات هر ساکن را درک می‌کنند.

استخرها

استخرها در حال تبدیل شدن به ویژگی‌های استاندارد CCRC های جدیدتر هستند و یک جاذبه بزرگ برای افراد مسن‌تر هستند. استخرها مکانی امن برای انجام درمان هستند و بسیاری از افراد استخر درمانی و ورزش را ترجیح می‌دهند.

ماساژ طبی

ماساژ پزشکی و لمس درمانی ممکن است یک گزینه استاندارد در یک خانه سالمندان لوکس باشد. هم ماساژ طبی و هم هرگونه لمس درمانی برای خلق و خو، التیام، کنترل درد و کاهش استرس بسیار مفید است.

انتخاب‌های غذایی

انتخاب‌های غذایی

در یک خانه سالمندان مجلل، شما ممکن است انتظار انتخاب‌های غذایی متنوع و محل اقامت با ترجیحات غذایی خود را داشته باشید. ممکن است همه نخواهند وعده های غذایی خود را در زمان‌های تعیین شده در طول روز بخورند، و داشتن انعطاف پذیری ممکن است آپشنی باشد که می‌توانید روی آن حساب کنید.

حمل و نقل

 در یک خانه سالمندان مجلل، حمل و نقل نه تنها باید راحت باشد، بلکه باید برنامه ریزی انعطاف پذیری نیز ارائه دهد. در حالی که بسیاری از خانه‌های سالمندان مراقبت‌های اولیه را در محل ارائه می‌دهند، اگر متخصصانی دارید که ترجیح می‌دهید به آن‌ها مراجعه کنید، می‌توانید به ‌سرعت و یکپارچه با وسایل حمل و نقل قرار ملاقات بگذارید.

خانه سالمندان نگار چه خدماتی به سالمندان و افراد پیر ارائه می‌کند؟


خانه سالمندان نگار چه خدماتی به سالمندان و افراد پیر ارائه می‌کندخانه سالمندان نگار با فراهم آوردن امکانات رفاهی کامل برای سالمندان عزیز، محیطی آرام و دلپذیر برای ایشان فراهم کرده است. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • کنترل علائم حیاتی بیمار به صورت روزانه توسط پرستار سالمند
 • ویزیت سالمند توسط پزشک متخصص و بررسی شرایط فیزیکی سالمند
 • ویزیت و مشاوره با روانشناس به صورت فردی و گروهی
 • خدمات فیزیوتراپی و کاردرمانی در صورت نیاز
 • اتاق‌های خصوصی بزرگ با نورگیر عالی
 • تهیه غذای باکیفیت برای سالمندان عزیز مطابق با رژیم غذایی افراد
 • داشتن امکانات لازم به منظور نگهداری و پرستاری از سالمندان مبتلا به بیماری‌‌های سرطان، ام اس، دمانس و آلزایمر
 • خدمات مربوط به دوران پس از جراحی نظیر پانسمان زخم
 • تجهیزات لازم نظیر دستگاه‌های تامین اکسیژن برای مراقبت و پرستاری از بیماران تنفسی
 • انجام آزمایش‌های ماهیانه در خود مرکز
 • فضای سرسبز و دلنشین برای پیاده‌روی سالمندان

برگزاری جشن و مهمانی در مناسبت‌های مختلف برای سالمندان

هزینه خانه سالمندان لوکس چقدر است؟


هزینه خانه سالمندان لوکسهزینه خانه سالمندان لوکس گران‌تر از گزینه‌های زندگی متوسط ​​سالمندان خواهد بود. امکانات رفاهی نقش مهمی در قیمت دارند.

به امکانات و خدماتی که به سالمندان عزیز در خانه سالمندان ارائه می‌شود، هزینه‌ها متفاوت خواهد بود.

سؤالات متداول


در یک خانه سالمندان لوکس باید به دنبال چه ویژگی‌هایی باشید؟

 • راحت مانند خانه
 • خدمات عالی
 • محیط امن و تمیز
 • رفتار پرسنل با سالمندان همچون مهمان

چرا خانه سالمندان مجلل برای سالمندان خوب است؟

خانه‌های سالمندان لوکس محیطی امن و تحت نظارت را ارائه می‌دهند که می‌تواند به شما آرامش خاطر بدهد، زیرا بدانید که عزیزتان دائماً تحت مراقبت است. کارکنان آموزش دیده همیشه در خانه نگهداری می‌شوند و در خانه سالمندان، پرستاران آموزش دیده می‌توانند مراقبت‌های 24 ساعته را برای شرایط پزشکی ارائه دهند و علائم را به طور مداوم نظارت کنند.

مطالب مرتبط

تماس با ما
×مشاوره در واتساپ