در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

شماره تماس: 021-66504457 ، 021-66512806 شماره واتساپ: 09028177887

لطفاً سوالات متداول زیر را بخوانید و اگرپاسخ خود را پیدا نکردید، سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول

چه خدماتی را برای سالمند ارائه می دهد؟
مجموعه سالمندان نگار خدمات ویژه ای برای سالمندان ارائه می نماید از جمله مراقبت های پزشکی، پرستاری، فیزیوتراپی، کاردرمانی، مددکاری، روانشناسی، مراقبت های ورزشی، بهداشتی، خدمات تفریحی، جشن های دوره ای، کلاس های آموزشی و… این مجموعه تلاش در بهتر شدن شرایط زندگی و آرامش عزیزانِ سالمند بر اساس بازتوانی و بازگشت به خانواده و جامعه را دارد.

این مجموعه رسیدگی مناسب و منظمی برای سالمندان دارد؟
مرکز سالمندان نگار با وجود پزشکان، روان شناسان و پرستاران دلسوز این مجموعه علاوه بر رسیدگی کامل و منظم به سالمند شما، اهدافی همچون: افزایش شاخص کیفیت زندگی، کمک به استقلال فردی (با توجه به شرایط سنی) و بازگشت سالمند به شرایط زندگی عادی را دارد.

خدمات تفریحی این مجموعه شامل چه مواردی می شود؟
خدمات تفریحی این مجموعه با هدف روحیه بخشی به سالمندان و بالا بردن اعتماد به نفس سالمند شامل برگزاری جشن ها با موسیقی زنده، طبیعت گردی، اماکن و سفرهای زیارتی، سفرهای گروهی با گروه های بزرگ سالمندان، سینما، کنسرت و…

مراقبت های پزشکی به چه شکل انجام می شود؟
مجموعه سالمندان نگار با 18 سال تجربه در نگهداری سالمندان، تیمی حرفه ای پزشکان متخصص، روان شناسان باتجربه و پرستاران دلسوز در اختیار دارد که به صورت روزانه سالمند را ویزیت کرده و تمامی اقدامات پزشکی لازم برای سالمند انجام خواهد شد.

سالمندانی که در مجموعه نگار نگهداری می شوند از خدمات رضایت کامل دارند؟
تمامی سالمندانی که در این مرکز نگهداری می شوند تحت مراقبت های ویژه پزشکی، بهداشتی، رفاهی و… می شوند و هر گونه نارضایتی از جانب سالمند یا خانواده سالمند به طور کامل بررسی، رسیدگی و رفع خواهد شد.

تماس با ما
×مشاوره در واتساپ